Cipz TV Nedir?
Merhaba bugün size puanlama sistemi ile çalışan ve ödül kazandıran bir platformdan bahsedeceğim. Sistemi şöyle içeriğini açmak istiyorum; Bu platform öncelikle nakit para kazandırmıyor bunu yazının başında belirtelim .Sistemin amacı sizin reklamlara tıklamanız karşılığında ve Cp (Cipz Para) kod girerek size cp veriyor. Cp’lerin standartı yok yani sabit bir cp vermiyor. Siz YouTube Sayfasında paylaşılan videoların içinde saklı kodu bulup uygulamadan giriyorsunuz, ayrıca sadece Youtube değil Instagram Sayfasında paylaşılan kodlarıda girerek CP’nizi arttırabilirsiniz.

Neden Ücretsiz Ürün Veriyorlar:

Aklınızda şu soruda olabilir, Bu platform neden ücretsiz hediye veriyor. Aslında ücretsiz değil sizde reklamlara tıklayarak bu oluşuma etki etmiş bulunuyorsunuz, şunuda söylemem gerek kár imajını %50’si ile dükkana yeni ürün ekleniyor %25’lik bölümü ise yardım kuruluşlarına bağış yapmaktadır.(Düşüncelerininden ötürü CİPZ TV ekibine teşekkür ediyorum)

Ürünleri Nasıl Kazanırım;
Ürünleri Dükkan üzerinden alabilirsiniz Dükkandaki ürünlerin stok günü gerisayım sayacı ile belirtilmiştir, Yani

Hediyelerden bahsedecek olursak ; Televizyon, PS Konsol, Cep Telefonu,Petshop , Aksesuar, Akıllı Saatler, Mutfak Gereçleri,