Kripto Borsa
Trend

Faucetcrypto ile Ücretsiz Kripto Para Kazanma

Faucet crypto, kullanıcıya ücretsiz talep, kısa bağlantı, başarı talebi ve teklif duvarı görevi gibi görevleri tamamlayarak bazı kripto paraları kazanma imkanı veren çoklu jetonlu bir musluktur. Bu siteyi kullanarak Bitcoin ve diğer altcoinleri kazanabileceksiniz. Kesinlikle scam veya aldatmaca yoktur, Üstelik Yatırım Gerektirmiyor.

Cüzdana Çektiğimiz Koinler

Bu web sitesi bir aldatmaca mı?

Hayır, kullanıcıdan web sitesine para yatırmasını istemediklerinden ve kriptoyu yalnızca reklamlara ve kısa bağlantılara bağlıdır. Bu siteyi uzun süredir kullanıyorum ve kesinlikle yararlı ve kolay bir site benim için birkaç kripto para kazanmak için kesinlikle bir aldatmaca değil. Farklı ülkelerden bir çok üyesi bulunmaktadır

PTC Reklamları

Kullanıcının kazandığı para nedir?

Kullanıcının çekmeyi seçtiği desteklenen herhangi bir kripto parayla takas etmek için kripto para olarak belirlenmiş dahili bir para birimi. Hemen hemen tüm kripto paraların bir Doğrudan para çekme yöntemi vardır. Ayrıca bir kaç koini Faucetpay.io cüzdanına çekebilme imkanınız var, minumum çekim 1000 (bin) puan olunca çekebilirsiniz. 10 Dakikada bu puana ulaşabiliryorsunuz.

Bu site ne kadar ödüyor?

Kazandığınız madeni para, kripto para birimi ile değiştirilir ve size gönderilir tüm kriptoların farklı oranları vardır. İşte kontrol panelimin bazı ekran görüntüsü, 1300’den fazla jetonum var ve madeni paranın farklı kripto para birimindeki değerleri:

Çekim talebinde bulunabileceğiniz koinler

6 Yorum

  1. Merhaba sistem güzel ve paylaşım için teşekkür ederim. Yeni inavosyonlu sistemler varmı ? Mesela Yeni çıkan tokenleri kazanabileceğiniz.

    1. Merhabalar, Tabiki alternatif sistemler var ama çoğu expresscrpyto.io ya ödeme yapıyor. İnavosyonlu sistemleri takip ediyoruz. En yakın zamanda içerik bloğuna eklenecektir. Saygıyla Sosyalups Yönetimi.

    1. Hayır, Bazı Faucet Siteleri Direkt olarak Cüzdana Çekim Olanağı Sağlıyor. Bu Cüzdanlar Genelde Trustwallet, Coinbase Gibi Minumum Deposit Sınırı Olmayan Cüzdanlardır… Saygılar

  2. Merhaba yazınız çok güzel ve açıklayıcı olmuş coin madenciliğine gireli 1 2 ay oldu yatırım yapıyorum bu site dışında bildiğiniz yerler varmı yardımcı olabilirmisiniz reklam yapabileceğim çok site sosyal ağlar var referans bağlantınızın reklamını yapabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu