Kripto Borsa

Vertcoin GPU Madenciliği Nedir Nasıl Yapılır

Merhabalar kripto piyasasının artan rekabetlerinden dolayı mining (madencilik) işlemleri hem gereğinden fazla zorlaştı ve donanımsal olarak bir kayıp yaşadı.Yani 4 GB ()veya üstü ekran kartlarıyla madencilik yapabiliryorsunuz. Eskiye dönücek olursak 5 sene önce 2Gb ekran kartlarıyla mining yapabiliyorduk.

Şimdi ise daha basit ve kar marjı yüksek sayılabilecek bir mining sistemi kurulumundan bahsedeceğim.

Ekran kartınızın 2GB ve üstü ise hash değerleri sizde gözle fark edilecek kadar yüksek olacaktır.Elinizdeki ekran kartları ile kazım yapmamıza imkan sağlaması çok güzel teşvik edici. Şuan ETHERUM Madenciliği revaçta kazançlı ,ileride Vertcoinde bundan nasibini alacaktır yani 2 gb ekran kartı ile kazım imkanı sunmayı kesecektir. Bunu fırsat gibi düşünüp elinizde boşta duran ekran kartı ile kazım yapmınız ve ileriye dönük kazanç sağlamanız mümkündür.

Aşağıda Görüntü üzerine cüzdanınıza gelen coini borsadaki işlem yapan cüzdanınıza gönderim sağlayabiliyorsunuz. Şuan finansal olarak değeri iyi bir coin olmakla birlikte gözde bir coin olma yolunda ilerlemekte, işlem hacmi yüksek bir coindir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu